Ceiba

privátní

vaše cena od:
197,- Kč/ m2 bez DPH
 Matná bílá interiérová fólie z kvalitního polyesteru. Fólie nemění svůj vzhled, tvar ani rozměry vlivem teplot jako PVC fólie. Je vhodná pro kombinace s bezpečnostními fóliemi
vaše cena od:
217,- Kč/ m2 bez DPH
  Matná bronzová interiérová fólie. Nahrazuje pískované sklo pro zneprůhlednění skleněných ploch při zachování maximální propustnosti světla.
vaše cena od:
140,- Kč/m2 bez DPH

Jedná se o kalandrovanou polymericky měkčenou PVC fólii určenou pro interiérové a exteriérové aplikace. Folie imitující pískované sklo je šedostříbrné barvy s lehkou třpytkou v tloušťce 80 mikronů.

vaše cena od:
162,-Kč/m2 bez DPH
 Matná fólie do odstínu modré, s perletí. Možnost použití v interiéru i exteriéru. Nahrazuje pískované sklo pro zneprůhlednění skleněných ploch při zachování maximální propustnosti světla.
vaše cena od:
290,- Kč bez DPH
 Ochranná, neprůhledná, interiérová, bílá fólie, určená především jako ochranná fólie proti vysypání plochých skel i jako privátní designová okenní fólie s termoizolačním účinkem.
vaše cena od:
290,- Kč / m2 bez DPH
 Bezpečnostní, neprůhledná, interiérová, černá fólie, určená jako ochranná fólie       proti vysypání    plochých skel i jako privátní designová okenní fólie.
vaše cena od:
184,-Kč/m2
Neprůhledná, interiérová, černá fólie, určená jako privátní designová okenní fólie.


vaše cena od:
281 Kč
 Matná bílá interiérová fólie RAVEN WHITE MATT. Nahrazuje pískované sklo pro zneprůhlednění skleněných ploch při zachování maximální propustnosti světla.

vaše cena od:
427 Kč
  Matná šedá interiérová fólie. Nahrazuje pískované sklo pro zneprůhlednění skleněných ploch při zachování maximální propustnosti světla.

 
Přihlášení proběhlo v pořádku.
Jste příhlášen jako. Host.
Neplatné uživatelské jméno, nebo heslo.
Váš kód je v pořádku, sleva je aplikována.
Váš kód nebyl správně zadán, sleva nebude započítána.
;